wyszukiwanie zaawansowane
Monitoring, alarmy ul. Miła 6
tel/fax 81 743-64-22
Sieci komputerowe ul. Wesoła 1K
tel/fax 81 534-36-75
Strona główna1 » SIECI optyczne2 » Inne..3 » SPRĘŻONE POWIETRZE AOC-200 400Ml
SPRĘŻONE POWIETRZE AOC-200  400Ml

SPRĘŻONE POWIETRZE AOC-200 400Ml

--

Dostępność: dla potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt

Czas wysyłki: 5 dni

Numer katalogowy: 0000850903

Stan magazynowy:

Cena brutto: 15,00 zł

Cena netto: 12,20 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
TELCOLINE 2J microADSS, Heavy Duty, TPU, czarny,

TELCOLINE 2J microADSS, Heavy Duty, TPU, czarny,

865,00 zł brutto703,25 zł netto
SFP SM ULTIMODE SFP-203M 2xLC

SFP SM ULTIMODE SFP-203M 2xLC

52,79 zł brutto42,92 zł netto
ROZBIEGÓWKA (LAUNCH CABLE) FC/UPC-FC/APC 500 M

ROZBIEGÓWKA (LAUNCH CABLE) FC/UPC-FC/APC 500 M

418,00 zł brutto339,84 zł netto
PILOT WŁÓKNO SZKLANE FRP 9mm 200MB ŻÓŁTY

PILOT WŁÓKNO SZKLANE FRP 9mm 200MB ŻÓŁTY

1 355,95 zł brutto1 102,40 zł netto
FO PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0MM 3M

FO PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0MM 3M

40,00 zł brutto32,52 zł netto
FO MUFA TYCON 400 A8 ( 96J S1x4)

FO MUFA TYCON 400 A8 ( 96J S1x4)

150,00 zł brutto121,95 zł netto
PILOT WŁÓKNO SZKLANE FRP 13mm 350MB ŻÓŁTY

PILOT WŁÓKNO SZKLANE FRP 13mm 350MB ŻÓŁTY

3 517,80 zł brutto2 860,00 zł netto