Strona główna » Telewizja CCTV » Monitoring 5w1 » ATTE AUPS-70-120-F 12V 6A 18Ah zas buforow
Producenci
ATTE AUPS-70-120-F 12V 6A 18Ah zas buforow
  • Opis produktu
  AUPS-70-120-F  Zasilacz buforowy SMPS 12V, Vin 230VAC, Vout 10,2...13,8VDC, Iout 6A, Ich 1 / 2A, Pout 72W, obudowa wewnętrzna ABOX-F (1x AKU 18Ah)
  • łatwy montaż dodatkowych modułów  posiadających otwory  w rastrze 10,8 mm
  • możliwość zachowania zapasu kabli wewnątrz obudowy
  • przepusty kablowe z tyłu obudowy
INFORMACJE DODATKOWE:
  • zastosowanie dodatkowej przetwornicy serii ASUC pozwala na podniesienie napięcia wyjściowego i dostosowanie go do wymogów instalacji (np. do 24 / 48 / 55 VDC)
  • dla odbiorników wymagających stabilnego zasilania 12 VDC takich jak rejestratory oraz dyski sieciowe NAS zalecamy zastosowanie dodatkowego moduły stabilizującego serii AVC lub AVIC
Obudowy wewnętrzne serii ABOX stanowią wygodne rozwiązanie problemu estetycznej zabudowy urządzeń oraz zakończenia okablowania wewnątrz budynków. Wszystkie obudowy wykonywane są z blachy stalowej, lakierowanej proszkowo na półmatowy, biały kolor. Produkcja z użyciem nowoczesnej linii technologicznej zapewnia najwyższą jakość i precyzję wykonania. Każda obudowa wyposażona jest w zamknięcie na śrubę, zdejmowane drzwiczki oraz tamper otwarcia. Dostępne w ofercie modele posiadają specjalne otworowanie w rastrze 10,8mm. Jest ono kompatybilne z rozstawem otworów montażowych modułów do zabudowy. Systemowe rozwiązanie pozwala na pionowy lub poziomy montaż wybranych urządzeń w dowolnej, otworowanej części obudowy.
Dane techniczne:
Akumulator
1 x akumulator żelowy lub AGM 12V / 7...18Ah
Napięcie wyjściowe
10,2 ... 13,8 VDC
Prąd wyjściowy
6 A - ciągły
8 A - maksymalny (podczas ładowania akumulatora)
Moc
72 W - ciągła
96 W - maksymalna (podczas ładowania akumulatora)
Sprawność
90% @70 W
Napięcie wejściowe
190 ... 260 VAC, 50Hz
Prąd ładowania akumulatora
1 A lub 2 A (wybierane zworą JP1)
Zabezpieczenie wejścia zasilacza
Bezpiecznik topikowy zwłoczny 3,15A
Zabezpieczenie wyjścia zasilacza
Zasilanie sieciowe:
Elektroniczne zabezpieczenie przeciążeniowe na poziomie 12 A (automatyczny powrót po zwarciu)
Praca z akumulatora:
Bezpiecznik topikowy 6,3 A
Zabezpieczenie obwodu akumulatora
Zabezpieczenie przed odwrotnym podłączeniem akumulatora oraz przeciążeniem:
Bezpiecznik topikowy 6,3 A
Zabezpieczenie przez głębokim rozładowaniem:
Odłączenie akumulatora dla napięcia poniżej 10,2 V
Sygnalizacja 1/2
AUPS-70-120-OF (moduł):
LED3 (czerwona) - ładowanie akumulatora
Sygnalizacja 2/2
AUPS-70-120-F (obudowa):
LED AC (zielona) - obecność napięcia sieci
LED DC (czerwona) - obecność napięcia wyjściowego
Wyjścia techniczne
AUPS-70-120-OF (moduł):
OUF – brak napięcia +DC_OUT (NC)
ACF – brak napięcia AC (NC)
Wyjścia typu otwarty kolektor o maksymalnym obciążeniu 50mA (każde wyjście)
Uruchomienie przy braku zasilania AC
Samoczynne uruchomienie zasilacza po podłączeniu akumulatora
Konstrukcja obudowy
Materiał obudowy - blacha stalowa 0,8 mm malowana proszkowo na kolor biały
Zamontowany tamper otwarcia
Systemowe otworowanie 4,8 mm w rastrze 10,8 mm
Dystans do ściany 8 mm
Otwory montażowe 6 mm
Montaż
Otwory montażowe 6 mm, możliwości zawieszenia
Stopień ochrony
IP20
Temperatura pracy
-25 ... +50°C
Wymiary
320 x 300 x 90 mm