Producenci
Elektrozaczep SCOTT ES-S12AC/DC PROFI
Elektrozaczep SCOTT ES-S12AC/DC PROFI-14722
Elektrozaczep SCOTT ES-S12AC/DC PROFI-14723
Dostępność: mało
Czas wysyłki: 48 godzin
  • Opis produktu
Elektrozaczep symetryczny
Standardowa listwa mocująca w zestawie
Regulacja języka zapadki
Pozwala na eliminacją luzów pomiędzy językiem elektrozamka a językiem zamka drzwi przez wysunięcie języka elektrozamka w zakresie 0 ~ 4 mm od standardowego położenia.
Uniwersalne zasilanie
Rodzaj
Standardowy (NC)
Symetryczny
Tak
Napięcie zasilania
8-16V AC/DC
Wytrzymałość
3500 N
Max. nacisk wstępny na język
8V AC: 60N, 8V DC: 10N
12V AC: 150N, 12V DC: 10N
16V AC: 150N, 16V DC: 10N
Pobór prądu
8V AC: 310mA, 8V DC: 360mA
12V AC: 470mA, 12V DC: 550mA
16V AC: 620mA, 16V DC: 730mA
Rezystancja cewki
22 Ohm
Regulacja języka
0~4 mm
Listwa mocująca
110mm (w zestawie)