Producenci
Elektrozaczep SCOTT ES16-S12DC-R rewersyjny wąski
Elektrozaczep SCOTT ES16-S12DC-R rewersyjny wąski-14354
Scott
Dostępność: od ręki
Czas wysyłki: 48 godzin
  • Opis produktu
standardowy - NC, symetryczny, szerokość 16,5mm, zasilanie 12-DC, regulacja języka, zabezpieczenie toru zasilania, przeznaczony do eksploatacji w ciężkich warunkach (klasa 3)
REGULACJA JĘZYKA ZAPADKI
Pozwala na eliminacją luzów pomiędzy językiem elektrozamka a językiem zamka drzwi przez wysunięcie języka elektrozamka w zakresie 0 ~ 4 mm od standardowego położenia.
WBUDOWANE ZABEZPIECZENIE PRĄDOWE - TRANSIL
OPIS DZIAŁANIA
Bez podania napięcia - elektrozaczep odblokowany.
Symbol
ES16-S12DC-R
Rodzaj
Rewersyjny (NO)
Symetryczny
Tak
Kategoria użytkowania
Klasa 3 – Ciężkie warunki eksploatacji (budynki publiczne)
Napięcie zasilania
12V DC
Max. czas sygnału sterującego
100%
Wytrzymałość
4000N
Max. nacisk wstępny na język
10N (DC)
Pobór prądu
300mA
Rezystancja cewki
40 Ω
Zabezpieczenie toru zasilania
Transil
Regulacja języka
0-4 mm
Temperatura pracy (otoczenia)
-10°C ~ +60°C
Wymiary (wys. x szer. x gł.)
67 X 16,5 X 28,5 mm