Strona główna » Telewizja CCTV » Monitoring IP » ATTE AVIC-50-120-OF Vin 10-15V, Vout 12VDC 50W
Producenci
ATTE AVIC-50-120-OF Vin 10-15V, Vout 12VDC 50W
ATTE POWER
Dostępność: dla potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt
Czas wysyłki: 14 dni
  • Opis produktu
  AVIC-50-120-OF Izolowany moduł do zasilania rejestratora 12V, przetwornica DC/DC stabilizująca napięcie, Vin 10...15VDC, Vout 12VDC, Iout 4A, Pout 50W, moduł do zabudowy,
Moduł typu AVIC-50-120-OF jest wysokosprawną izolowaną przetwornicą DC/DC przeznaczoną do zasilania rejestratorów, dysków sieciowych oraz innych urządzeń wymagających stabilnego zasilania 12VDC pracujących z zasilaczem buforowym, którego napięcie wyjściowe zmienia się w zakresie od 10V...14V w zależności od trybu pracy (akumulator/sieć). Układ wyposażony jest w szereg zabezpieczeń funkcjonalnych zapewniających niezawodną pracę urządzenia min.:
  • zabezpieczenie przeciwzwarciowe wyjścia 12V
  • zabezpieczenie przed przeciążeniem przetwornicy
  • zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją napięcia zasilającego
  • zabezpieczenie przeciwprzepięciowe wyjścia 12V
Dane techniczne:
Moc wyjściowa
50W ciągła
Zakres napięcia wejściowego
10÷15V
Napięcie wyjściowe
12V +/-2%
Prąd wyjściowy
4A (prąd ciągły)
Prąd jałowy przetwornicy
maks.14mA
Zabezpieczenie przed zwarciem wyjścia
6A – próg zadziałania zabezpieczenia
Napięcie izolacji we/wy
2kV
Zakres temperatur pracy
-10°C ... +40°C
Obudowa
Brak – konstrukcja otwarta
Wymiary
39 × 76 × 35 mm