Strona główna » Telewizja CCTV » Monitoring IP » BCS-L-LSIPO15 Zewnętrzny głośnik IP 15W
Producenci
BCS-L-LSIPO15 Zewnętrzny głośnik IP 15WBCS-L-LSIPO15 Zewnętrzny głośnik IP 15W-15546BCS-L-LSIPO15 Zewnętrzny głośnik IP 15W-15612
BCS-L-LSIPO15 Zewnętrzny głośnik IP 15W
BCS-L-LSIPO15 Zewnętrzny głośnik IP 15W-15546
BCS-L-LSIPO15 Zewnętrzny głośnik IP 15W-15612
BCS LINE
Dostępność: dla potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt
Czas wysyłki: 14 dni
  • Opis produktu
  • Zewnętrzny głośnik IP 15W
  • Zasilanie 24VDC 1A / PoE802.3at
  • 120dB, 8 Ω, 250Hz~16kHz
  • Wbudowany mikrofon, wejście audio RCA
  • RJ45(10/100Mbps)
  • Dwukierunkowe audio
  • MP3, G.711a/u.G. 722 pamięć wewnętrzna 512MB, obsługa microSD
  • TCP, UDP, ARP, ICMP, IGMP, DHCP, IGMP, HTTP, SIP, ONVIF
  • Warunki pracy -40°C~60°C, max 90%RH, IP67
  • Wymiary 225×170×250mm