Strona główna » Telewizja CCTV » Monitoring IP » BCS-SD15/12/48 35-56V->12V przetw.obniżająca nap.
Producenci
BCS-SD15/12/48  35-56V->12V przetw.obniżająca nap.
BCS
Dostępność: od ręki
Czas wysyłki: 48 godzin
  • Opis produktu
BCS-SD15/12/48
  Adapter PoE obniżający napięcie, Vin 35...56VDC, Vout_1 12VDC (wtyk DC), Vout_2=Vin (RJ45) , Iout 1A, Pout 12W, kompatybilny ze switchami PoE PASSIVE oraz 802.3af, złącza RJ45/RJ45 + wtyk DC
Adapter PoE BCS-SD15/12/48 obniża do 12V napięcie na wtyku DC i jednocześnie przenosi zasilanie PoE na wyjście RJ45. Dzięki temu z jednej linii PoE możemy zasilić jednocześnie kamerę IP oraz dodatkowe urządzenia zasilane napięciem 12V takie jak grzałka, oświetlacz podczerwieni lub mikrofon. Urządzenie może być zasilane ze switcha 802.3af lub PoE PASSIVE.
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
  • redukcja napięcia PoE 48V do 12V - dostępne na wtyku DC (oświetlacz, mikrofon, grzałka)
  • przepuszcza zasilanie PoE z wejścia na wyjście RJ45 (zasilanie kamery)
  • może być zasilany ze switcha PoE 802.3af lub PASSIVE
  • niewielkie rozmiary modułu
Projektując instalację należy pamiętać o max mocy dostepnej dla całego toru zasilania:
  • gdy zasilamy adapter ze switcha 802.3af max budżet mocy na wyjściu switcha to 15,4W (sumarycznie dla kamery oraz urządzeń 12V)
  • gdy zasilamy adapter ze switcha PASSIVE np. BCS-IP5/E-S-II max budżet mocy na wyjściu switcha to 36W z czego 12W może zostać wykorzystane na wtyku DC a pozostała dostępna moc może zostać przekazana na wyjście RJ45 (kamera lub inny odbiornik PoE)
DANE TECHNICZNE:
Obsługiwane zasilacze PoE
PASSIVE PoE
802.3af
Złącza
RJ-45 (strona switcha) - napięcie wejściowe
RJ-45 (strona kamery) - napięcie wyjściowe Vout_2
Wtyk DC - napięcie wyjściowe Vout_1
Napięcie wyjściowe
Vout_1 = 12 VDC +/-3% - wtyk DC (środek +)
Vout_2 = Vin  - RJ-45 (PoE)
PINY PoE: 4,5 (V+) 7,8 (V-)
Prąd wyjściowy
1 A (wtyk DC)
Napięcie wejściowe
35 ... 56 VDC (PoE)
PINY PoE: 4,5 (V+) 7,8 (V-)
Zabezpieczenia portów
RJ45 (strona switcha):
Zabezpieczenie przeciążeniowe 1A z auto powrotem
Sygnalizacja
 LED czerwona wewnątrz gniazda RJ-45 - obecność napięcia wyjściowego
Konstrukcja obudowy
Izolacyjna folia polietylenowa
Stopień ochrony
IP20
Temperatura pracy
-25 ... +50°C
Wymiary
75 x 21 x 17 mm
Waga
0,015 kg
Pozostałe produkty z kategorii
Kamera IP 8Mpix BCS-L-DIP48VSR4-Ai1
szt. Do koszyka
Monitor serwisowy PC-5100 PLUS 8MP 5,4" LCD