Strona główna » Telewizja CCTV » Monitoring IP » BCS-SU50/48 moduł podnosz.napięcie 12V->48V 50W
Producenci
BCS-SU50/48 moduł podnosz.napięcie 12V->48V 50W-4261
BCS-SU50/48 moduł podnosz.napięcie 12V->48V 50W
BCS
Dostępność: od ręki
Czas wysyłki: 48 godzin
  • Opis produktu
Moduł podnoszący napięcie 50W
  • Wysoka sprawność (>90%)
  • Niski pobór prądu przez układ przetwornicy
  • Szeroki zakres napięcia wejściowego typowy dla zasilaczy buforowych 12V/24VDC
  • Zabezpieczenie termiczne, przeciwprzeciążeniowe
  • Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe
  • Niewiekie wymiary
Dane techniczne
Napięcie zasilania
8÷30VDC
Napięcie wyjściowe
48V DC
Moc wyjściowa
50W (Uwe=12VDC)
Typowa sprawność
93% (Uwe=12VDC, Uwy=48VDC, Iwy=1A)
Pobór prądu przez układ przetwornicy
27mA (Uwe=12VDC)
Temperatura pracy
od -10°C do 40°C