Strona główna » Narzędzia » Grot 900M-T-0.5C scięty
Producenci
Grot 900M-T-0.5C scięty-8942
Grot 900M-T-0.5C scięty
Dostępność: mało
Czas wysyłki: 48 godzin
  • Opis produktu
Grot 900M-T-0.5C do stacji lutowniczych ścięty 0,5mm do precyzyjnego lutowania elementów SMD do lutownic ZHAOXIN, Aoyue,  PT, WEP,  Yihua
Pozostałe produkty z kategorii
Stacja lutownicza 936DH Zaoxin 75W
szt. Do koszyka
Zaciskacz HT336I F,BNC,TNC RG6,RG59
szt. Do koszyka
Ściągacz izol.LY25-9 z kabli okrągłych 4,5-25mm -1094
Lampa z lupą na statywie x5D 60x3014 SMD LED
Zestaw optyczny "trzecia ręka"-4756
Zestaw optyczny "trzecia ręka"
Plecionka do odsys.1.5mmx1.6m-957
Plecionka do odsys.1.5mmx1.6m
Wkr.elektr. płaski 3x100   1000V
Wkr.elektr. płaski 3x100 1000V
Wkr.STANLEY 5x100mm płaski-8725
Wkr.STANLEY 5x100mm płaski