Strona główna » SIECI - osprzęt » Zasilacze UPS » KABEL ZASILAJĄCY IEC LOCK C19/SCHUCKO 2MB
Producenci
KABEL ZASILAJĄCY IEC LOCK C19/SCHUCKO 2MB
Dostępność: dla potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt
Czas wysyłki: 5 dni
  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
Akumulator serii EP 6V 7Ah  T2 APC BRC18 KPL
szt. Do koszyka
EXTRALINK JUMP MAX7 CAR BATTERY BOOSTER 10000
szt. Do koszyka
AKUMULATOR GREEN CELL AGM21 12V 33Ah
AKUMULATOR ACUMAX AML 12V 120Ah
Listwa zasilająca TRACER Power Patrol 1.8 m Black
UPS ACTIVE POWER 1100VA 2xSHUCKO/2x7Ah
QOLTEC 53975 UPS 2000VA/1200W AVR
Fideltronik UPS LUPUS KR-J 6000 ON-LINE RACK 3U
DIGITUS LISTWA PDU 10xC13 WTYK C14 10A 19"