Strona główna » Telewizja CCTV » Monitoring 5w1 » Kamera 4w1 2Mpix HAC-HDW1200T-IL-A-0280B-S6
Producenci
Kamera 4w1 2Mpix HAC-HDW1200T-IL-A-0280B-S6Kamera 4w1 2Mpix HAC-HDW1200T-IL-A-0280B-S6-13337
Kamera 4w1 2Mpix HAC-HDW1200T-IL-A-0280B-S6
Kamera 4w1 2Mpix HAC-HDW1200T-IL-A-0280B-S6-13337
Dahua
Dostępność: dla potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt
Czas wysyłki: 14 dni
  • Opis produktu
  • Akcesoria (4)
  • Czujnik obrazu: CMOS 2 MP
  • Maksymalna rozdzielczość: 1920 (H) × 1080 (V) pikseli
  • Zasięg iluminatora IR: Około 40 metrów
  • Zasięg iluminatora białego światła: Około 40 metrów
  • Obiektyw: Stałofokusowy 3,6 mm (opcjonalnie 2,8 mm)
  • Tryby wideo: CVI/TVI/AHD/CVBS
  • Wbudowany mikrofon
  • Ochrona: Klasa szczelności IP67
  • Zasilanie: 12 VDC