Strona główna » Telewizja CCTV » Monitoring IP » Kamera IP 2Mpix BCS-B-EIP12FR3(2.0) 2,8mm
Producenci
Kamera IP 2Mpix BCS-B-EIP12FR3(2.0) 2,8mmKamera IP 2Mpix BCS-B-EIP12FR3(2.0) 2,8mm-13432Kamera IP 2Mpix BCS-B-EIP12FR3(2.0) 2,8mm-11916
Kamera IP 2Mpix BCS-B-EIP12FR3(2.0) 2,8mm
Kamera IP 2Mpix BCS-B-EIP12FR3(2.0) 2,8mm-13432
Kamera IP 2Mpix BCS-B-EIP12FR3(2.0) 2,8mm-11916
BCS BASIC
Dostępność: mało
Czas wysyłki: 48 godzin
  • Opis produktu
  • Kamera IP kopułowa 2Mpx
  • Przetwornik 1/2.8" PS CMOS
  • Obiektyw stały 2.8mm
  • IR 30m
  • Mikrofon
  • Obudowa IP67
Szczegóły produktu
Nazwa Urządzenia
BCS-B-EIP12FR3(2.0)
Linia produktowa
BCS BASIC
Typ kamery
Kopuła
Rozdzielczość
2 Mpx
Przetwornik
1/2.8'' CMOS
System skanowania
Progressive Scan
Piksele
1920(H)×1080(V)
Obiektyw
stały
Ogniskowa
2.8 mm
Apertura
F2.1
Focus
Stały
Iris
Zoom cyfrowy
16×
Kąt widzenia
H: 106.7°, V: 57.1° D: 115.7°
DORI
Detect 43m / Observe 17m / Recognize 9m / Identify 4m
Czułość kamery
0.02Lux(F2.1,AGC) 0Lux(B/W,IR)
Stosunek S/N
52dB
Balans bieli
(AWB) Auto / manual
WDR
DWDR
Kompensacja tła
BLC / HLC / DWDR
Migawka
Auto / manual 1~1/100000s
Kontrola wzmocnienia
(AGC) Auto / manual
Redukcja szumów
2D/3D DNR
Obrót obrazu
Mirror, flip 180°
Ilość strumieni
2
Rozdzielczości
2M(1920×1080) / 720P(1280×720) / D1(720×576) / (640×360) / 2CIF(704×288) / CIF(352×288)
Strumień główny
1920×1080@25fps 1280×720@25fps
Strumień drugi
720×576@25fps 640×360@25fps 704×288@25fps 352×288@25fps
Kompresja wideo
H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+
Dzień/noc
ICR
Rodzaj oświetlacza
IR LED
Oświetlacz
30m
Mikrofon
Tak
Kompresja audio
G.711
Obsługa
Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android)
Detekcja ruchu
4
Maski prywatności
4
Sieć
RJ-45 10/100Mbps
Zgodność
ONVIF(S/T)
Protokoły
IPv4, IGMP, ICMP, TCP, UDP, DHCP, RTP, RTSP, RTCP, DNS, DDNS, NTP, UPnP, HTTP, RTMP
Rodzaj zasilania
12VDC / PoE(802.3af)
Pobór mocy
max 3.5W
Kolor obudowy
Biały
Klasa szczelności IP
IP67
Warunki pracy
-30°C~+60°C max 95% RH
Wymiary
Ø118×97mm