Strona główna » Telewizja CCTV » Monitoring IP » Kamera IP 2Mpix BCS-B-TIP12FR3(2.0) BASIC 2,8mm
Producenci
Kamera IP 2Mpix BCS-B-TIP12FR3(2.0) BASIC 2,8mmKamera IP 2Mpix BCS-B-TIP12FR3(2.0) BASIC 2,8mm-13433Kamera IP 2Mpix BCS-B-TIP12FR3(2.0) BASIC 2,8mm-11914
Kamera IP 2Mpix BCS-B-TIP12FR3(2.0) BASIC 2,8mm
Kamera IP 2Mpix BCS-B-TIP12FR3(2.0) BASIC 2,8mm-13433
Kamera IP 2Mpix BCS-B-TIP12FR3(2.0) BASIC 2,8mm-11914
BCS BASIC
Dostępność: dla potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt
Czas wysyłki: 14 dni
  • Opis produktu
Kamera IP 2Mpix BASIC BCS-B-TIP12FR3(2.0)
Kamera IP tubowa 2Mpx, przetwornik 1/2.8'' z obiektywem 2.8mm.
Szczegóły produktu
Nazwa Urządzenia
BCS-B-TIP12FR3(2.0)
Linia produktowa
BCS BASIC
Typ kamery
Tuba
Rozdzielczość
2 Mpx
Przetwornik
1/2.8''
Piksele
1920(H)×1080(V)
Ogniskowa
2.8 mm
Apertura
F2.1
Kąt widzenia
H: 106.7°, V: 57.1° D: 115.7°
DORI
Detect 43m / Observe 17m / Recognize 9m / Identify 4m
Czułość kamery
0.02Lux(F2.1,AGC) 0Lux(B/W,IR)
Stosunek S/N
52dB
WDR
DWDR
Kompensacja tła
BLC / HLC / DWDR
Migawka
Auto / manual 1~1/100000s
Redukcja szumów
2D/3D DNR
Obrót obrazu
Mirror, Flip 0°/90°/180°/270°
Ilość strumieni
2
Rozdzielczości
2M(1920×1080) / 720P(1280×720) / D1(720×576) / (640×360) / 2CIF(704×288) / CIF(352×288)
Strumień główny
1920×1080/1280×720(30fps)
Strumień drugi
720×576/640×360/704×288/352×288(30fps)
Kompresja wideo
H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+
Dzień/noc
ICR
Rodzaj oświetlacza
IR
Oświetlacz
Kompresja audio
G.711
Zgodność
ONVIF(S/T)
Protokoły
IPv4, IGMP, ICMP, TCP, UDP, DHCP, RTP, RTSP, RTCP, DNS, DDNS, NTP, UPnP, HTTP, RTMP
Rodzaj zasilania
12VDC / PoE(802.3af)
Pobór mocy
max 3.5W
Kolor obudowy
Biały
Klasa szczeIności IP
IP67
Warunki pracy
-30°C~+60°C max 95% RH
Wymiary
144×60×65mm