Strona główna » Telewizja CCTV » Monitoring IP » Kamera IP 2Mpix BCS-L-DIP12FSR3-Ai1
Producenci
Kamera IP 2Mpix BCS-L-DIP12FSR3-Ai1
Nowość
BCS LINE
Dostępność: mało
Czas wysyłki: 48 godzin
  • Opis produktu
  • Kamera IP kopułowa 2Mpx
  • Przetwornik 1/2.8" PS CMOS
  • Technologia SkyLight
  • Obiektyw stały 2.8mm
  • WDR 120dB
  • IR 30m
  • Mikrofon
  • Obudowa IP67, IK10
  • Wbudowane funkcje inteligentne
Szczegóły produktu
Nazwa Urządzenia
BCS-L-DIP12FSR3-Ai1
Linia produktowa
BCS LINE
Typ kamery
Kopuła
Rozdzielczość
2 Mpx
Przetwornik
1/2.8'' CMOS
Piksele
1920(H)×1080(V)
RAM
128MB
ROM
128MB
Ogniskowa
2.8 mm
Apertura
F1.6
Kąt widzenia
H: 106° V: 56° D: 127°
DORI
Detect 44m / Observe 17m / Recognize 9m / Identify 4m
Czułość kamery
0.002Lux(Color,F1.6,30IRE) 0.0002Lux(B/W,F1.6,30IRE) 0Lux(IR)
Stosunek S/N
56dB
WDR
120dB
Kompensacja tła
BLC / HLC / WDR(120dB)
Migawka
Auto / manual 1/3~1/100000s
Redukcja szumów
3D DNR
Obrót obrazu
Mirror, Flip 0°/90°(tryb korytarzowy)/180°/270°
Ilość strumieni
2
Rozdzielczości
2M(1920×1080) /1.3M(1280×960) /720P(1280×720) /D1(704×576/704×480) /CIF(352×288/352×240)
Strumień główny
1920×1080(1~25/30fps)
Strumień drugi
704×576/704×480(1~25/30fps)
Bitrate
H.264: 32 Kbps~6144 Kbps H.265: 12 Kbps~6144 Kbps
Kompresja wideo
H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG
Dzień/noc
ICR mechaniczny filtr podczerwieni
Rodzaj oświetlacza
IR LED
Zasięg IR
Kompresja audio
G.711A / G.711Mu / G.726 / PCM
Gniazdo karty pamięci
microSD 256GB
Zgodność
ONVIF(S/G)
Protokoły
Rodzaj zasilania
12V DC / PoE(802.3af)
Pobór mocy
max 5.6W
IP67
IK10
Tak
Warunki pracy
-40°C~+60°C max 95% RH
Wymiary
Ø109.9.×81mm