Strona główna » Telewizja CCTV » Monitoring IP » Kamera IP 8Mpix BCS-L-TIP28FCR5L5-Ai1
Producenci
Kamera IP 8Mpix BCS-L-TIP28FCR5L5-Ai1Kamera IP 8Mpix BCS-L-TIP28FCR5L5-Ai1 -15361
Kamera IP 8Mpix BCS-L-TIP28FCR5L5-Ai1
Kamera IP 8Mpix BCS-L-TIP28FCR5L5-Ai1 -15361
BCS LINE
Dostępność: dla potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt
Czas wysyłki: 14 dni
  • Opis produktu
  • Kamera IP tubowa 8Mpx
  • Przetwornik 1/2.7" PS CMOS
  • Technologia NightColor
  • Obiektyw stały 2.8 mm
  • WDR120dB
  • Mikrofon
  • Promiennik IR 50m
  • Whitelight 50m
  • Obudowa IP67
  • Wbudowane funkcje inteligentne
Szczegóły produktu
Nazwa Urządzenia
BCS-L-TIP28FCR5L5-Ai1
Linia produktowa
BCS LINE
Typ kamery
Tuba
Rozdzielczość
8 Mpx
Przetwornik
1/2.7'' CMOS
Piksele
3840(H)×2160(V)
RAM
1GB
ROM
256MB
Ogniskowa
2.8 mm
Apertura
F1.4
Kąt widzenia
H: 110° V: 58° D: 132°
DORI
Detect 85m/ Observe 34m/ Recognize 17m/ Identify 8m
Czułość kamery
0.007Lux(Color,F1.4,30IRE) 0.0007Lux(F1.4,B/W,30IRE) 0Lux(IR)
Stosunek S/N
56dB
WDR
120dB
Kompensacja tła
BLC / HLC / WDR(120dB) / SSA
Migawka
Auto / manual 1/3~1/100000s
Redukcja szumów
3D DNR
LDC
Lens Distortion Correction
RoI
Region of Interest
Defog
Electronic
Obrót obrazu
Mirror, Flip 0°/90°/180°/270°
Ilość strumieni
3
Rozdzielczości
Strumień główny
3840×2160(1~25/30fps)
Strumień drugi
1920×1080@(1~25/30 fps)
Strumień trzeci
Bitrate
H.264: 3 kbps~16384 kbps H.265: 3 kbps~16384 kbps
Kompresja wideo
H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG / Ai Coding
Dzień/noc
ICR mechaniczny filtr podczerwieni
Rodzaj oświetlacza
IR LED + WhiteLight
Zasięg IR
50m
Zasięg WhiteLight
50m
NightColor
Tak
Wejście audio
1
Wyjście audio
1
Kompresja audio
G.711A / G.711Mu / G.723 / G.726 / PCM
Wejście alarmowe
Wyjście alarmowe
Przechowywanie
FTP, SFTP, NAS
Gniazdo karty pamięci
microSD 512GB
Maski prywatności
8
Zgodność
ONVIF(S/G/T)
Protokoły
Bezpieczeństwo
Rodzaj zasilania
12VDC / PoE(802.3af)
Pobór mocy
max 10W
Redundancja zasilania
Dual Power Backup
Warunki pracy
-40°C~+60°C max 95% RH
Wymiary
192.7×70.5×66.4mm