Strona główna » Telewizja CCTV » Monitoring IP » Kamera IP 8Mpix BCS-P-EIP28FSR3L3-Ai2-G(2)
Producenci
Kamera IP 8Mpix BCS-P-EIP28FSR3L3-Ai2-G(2)
Kamera IP 8Mpix BCS-P-EIP28FSR3L3-Ai2-G(2)-15340
Kamera IP 8Mpix BCS-P-EIP28FSR3L3-Ai2-G(2)-15341
BCS POINT
Dostępność: dla potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt
Czas wysyłki: 14 dni
  • Opis produktu
  • Kamera IP kopułowa 8Mpx
  • Przetwornik 1/2.8" PS CMOS
  • Technologia SkyLight
  • Technologia NightColor
  • Technologia ADC
  • Zgodność z NDAA
  • Obiektyw stały 2.8 mm
  • WDR130dB
  • IR 30m, WhiteLight 30m
  • Mikrofon, głośnik
  • Alarm 1/1, Audio 1/1
  • Obudowa IP67
  • Wbudowane funkcje inteligentne
Nazwa Urządzenia
BCS-P-EIP28FSR3L3-Ai2-G(2)
Linia produktowa
BCS POINT
NDAA
National Defense Authorization Act
Typ kamery
Kopuła
Rozdzielczość
8 Mpx
Przetwornik
1/2.8'' CMOS
Piksele
3840(H)×2160(V)
Ogniskowa
2.8 mm
Apertura
F1.0
Kąt widzenia
H: 106.5° V: 57.9° D: 132°
DORI
Detect 87m / Observe 35m / Recognize 17m / Identify 9m
Czułość kamery
0.001Lux(F1.0,AGC) 0Lux(B/W,IR)
Stosunek S/N
56dB
WDR
130dB
Kompensacja tła
BLC / HLC / WDR(130dB)
Migawka
Auto / manual 1~1/100000s
Redukcja szumów
2D/3D DNR
RoI
Region of Interest
Defog
Digital
Obrót obrazu
Mirror, Flip 0°/90°(tryb korytarzowy)/180°/270°
Ilość strumieni
3
Rozdzielczości
Strumień główny
3840×2160@30fps 3072×1728@30fps 2560×1440@30fps 1920×1080@30fps 1280×720@30fps
Strumień drugi
1920×1080@30fps 1280×720@30fps 720×576@30fps 640×360@30fps 704×288@30fps 352×288@30fps
Strumień trzeci
720×576@30fps 640×360@30fps 704×288@30fps 352×288@30fps
Bitrate
128Kbps~16Mbps
Kompresja wideo
H.265 / H.265+ / H.264 / MJPEG
Dzień/noc
ICR
Rodzaj oświetlacza
IR LED + WhiteLight
Zasięg IR
30m
Zasięg WhiteLight
30m
NightColor
Tak
Głośnik
Funkcja aktywnego odstraszania ADC
Alarm optyczno-dźwiękowy
Wejście audio
1
Wyjście audio
1
Kompresja audio
G.711A / G.711U
Wejście alarmowe
Wyjście alarmowe
Przechowywanie
NAS(NFS)
Gniazdo karty pamięci
microSD 512GB
Zgodność
ONVIF(S/G/T)
Protokoły
Bezpieczeństwo
Rodzaj zasilania
12VDC / PoE(802.3af)
Pobór mocy
max 10W
Kolor obudowy
Grafit
Klasa szczelności IP
IP67
Zabezpeczenie przeciwprzepięciowe
4kV
Warunki pracy
-30°C~+60°C max 95% RH
Wymiary
Ø129×118mm