Strona główna » Telewizja CCTV » Monitoring IP » Kamera IP 8Mpix BCS-P-TIP28FSR4L4-Ai2(2) 2,8mm
Producenci
Kamera IP 8Mpix BCS-P-TIP28FSR4L4-Ai2(2) 2,8mm
BCS POINT
Dostępność: od ręki
Czas wysyłki: 48 godzin
  • Opis produktu
  • Kamera IP tubowa 8Mpx
  • Przetwornik 1/2.8" PS CMOS
  • Technologia SkyLight
  • Technologia NightColor
  • Technologia ADC
  • Zgodność z NDAA
  • Obiektyw stały 2.8 mm
  • WDR130dB
  • IR 40m, WhiteLight 40m
  • Audio 1/1, Alarm 1/1
  • Mikrofon, głośnik
Nazwa Urządzenia
BCS-P-TIP28FSR4L4-Ai2(2)
Przetwornik
1/2.8'' CMOS
Ogniskowa
2.8 mm
Apertura
F1.0
Kąt widzenia
H: 106.5° V: 57.9° D: 132°
DORI
Detect 87m / Observe 35m / Recognize 17m / Identify 9m
Czułość kamery
0.001Lux(F1.0,AGC) 0Lux(B/W,IR)
Stosunek S/N
56dB
WDR
130dB
Kompensacja tła
BLC / HLC / WDR(130dB)
2D/3D DNR
RoI
Region of Interest
Ilość strumieni
3
Rozdzielczości
Strumień główny
3840×2160@30fps 3072×1728@30fps 2560×1440@30fps 1920×1080@30fps 1280×720@30fps
Strumień drugi
1920×1080@30fps 1280×720@30fps 720×576@30fps 640×360@30fps 704×288@30fps 352×288@30fps
Strumień trzeci
720×576@30fps 640×360@30fps 704×288@30fps 352×288@30fps
Bitrate
128Kbps~16Mbps
Kompresja wideo
H.265 / H.265+ / H.264 / MJPEG
Dzień/noc
ICR
Rodzaj oświetlacza
IR LED + WhiteLight
Zasięg IR
40m
Zasięg WhiteLight
40m
Tak
Głośnik
Funkcja aktywnego odstraszania ADC
Alarm optyczno-dźwiękowy
Wejście audio
1
Wyjście audio
1
Kompresja audio
G.711A / G.711U
Wejście alarmowe
Wyjście alarmowe
Przechowywanie
NAS(NFS)
Gniazdo karty pamięci
microSD 512GB
Protokoły
Bezpieczeństwo
Rodzaj zasilania
12V DC / PoE(802.3af)
Pobór mocy
max 10W
IP67
Zabezpeczenie przeciwprzepięciowe
4kV
Warunki pracy
-30°C~+60°C max 95% RH
Wymiary
269×96×82mm
Waga
0.97kg
Ai - Wbudowane funkcje inteligentne
Wbudowane inteligentne algorytmy rozpoznawania i analizy obrazu
Ai - Ochrona perymetryczna
Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii
Ai - Rozpoznawanie obiektów
Ai - Liczenie osób
Liczenie osób dla przekroczenia linii/wtargnięcia w obszar, liczenie wejść, wyjść
Pozostałe produkty z kategorii
Pulsar EXT-POE3 Switch Poe 3 portowy (30W)