Strona główna » Telewizja CCTV » Monitoring IP » Kamera IP 8Mpix BCS-P-TIP28FWR3L2-Ai2 2,8mm
Producenci
Kamera IP 8Mpix BCS-P-TIP28FWR3L2-Ai2 2,8mmKamera IP 8Mpix BCS-P-TIP28FWR3L2-Ai2 2,8mm-14121Kamera IP 8Mpix BCS-P-TIP28FWR3L2-Ai2 2,8mm-14122
Kamera IP 8Mpix BCS-P-TIP28FWR3L2-Ai2 2,8mm
Kamera IP 8Mpix BCS-P-TIP28FWR3L2-Ai2 2,8mm-14121
Kamera IP 8Mpix BCS-P-TIP28FWR3L2-Ai2 2,8mm-14122
BCS POINT
Dostępność: mało
Czas wysyłki: 48 godzin
  • Opis produktu
  • Kamera IP tubowa 8Mpx
  • Przetwornik 1/2.7" PS CMOS
  • Technologia NightColor
  • Technologia ADC
  • Zgodność z NDAA
  • Obiektyw stały 2.8 mm
  • WDR120dB
  • IR 30m, WhiteLight 20m
  • Mikrofon, głośnik
Nazwa Urządzenia
BCS-P-TIP28FWR3L2-Ai2
Przetwornik
1/2.7'' CMOS
Ogniskowa
2.8 mm
Apertura
F2.0
Kąt widzenia
H: 112.4° V: 60.1°
DORI
Detect 84m / Observe 34m / Recognize 17m / Identify 8m
Czułość kamery
0.01Lux(F2.0,AGC) 0Lux(B/W,IR)
Stosunek S/N
56dB
WDR
120dB
Kompensacja tła
BLC / HLC / WDR(120dB)
Ilość strumieni
3
Rozdzielczości
Strumień główny
3840×2160@20fps 3072×1728@30fps 2560×1440@30fps 1920×1080@30fps 1280×720@30fps
Strumień drugi
1920×1080@30fps 1280×720@30fps 720×576@30fps 640×360@30fps 704×288@30fps 352×288@30fps
Strumień trzeci
720×576@30fps 640×360@30fps 704×288@30fps 352×288@30fps
Bitrate
128Kbps~16Mbps
Kompresja wideo
H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG
Dzień/noc
ICR
Rodzaj oświetlacza
IR LED + White Light
Oświetlacz
30m
Tak
Głośnik
Funkcja aktywnego odstraszania ADC
Alarm optyczno-dźwiękowy
Kompresja audio
G.711
Gniazdo karty pamięci
microSD 256GB
Rodzaj zasilania
12VDC / PoE(802.3af)
Pobór mocy
max 10.5W
Warunki pracy
-30°C~+60°C max 95% RH
Wymiary
191×75×74mm