Strona główna » SIECI - osprzęt » Zasilacze UPS » Mean Well LRS-150-48 48V 150W power supply
Producenci
Mean Well LRS-150-48 48V 150W power supply
Dostępność: dla potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt
Czas wysyłki: 5 dni
  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
LISTWA ZASILAJĄCA ARMAC R8/CZ/50  5MB
szt. Do koszyka
Extralink Piorun 1200VA/1000W | Inwerter | Czysta
szt. Do koszyka
APC WYMIENNY MODÓŁ BATERYJNY RBC55
UPS GT SZYNY NONTAŻOWE DO UPS 3KW KPL
LISTWA ZASIL. ACTIVEJET 5MB
LISTWA ZASIL. ACTIVEJET 5MB
ZASILACZ 5V 3A WTYK ZASILAJĄCY do D-LINK
Listwa zasilająca TRACER PowerGuard + 5 m Black
Akumulator ACUMAX serii AML 12V 160Ah