Strona główna » Oświetlenie LED » Opr.LED BEGTIN12 profil 2m J/S al.sur.
Producenci
Opr.LED BEGTIN12 profil 2m J/S al.sur.
Opr.LED BEGTIN12 profil 2m J/S al.sur. -11118
Opr.LED BEGTIN12 profil 2m J/S al.sur. -11119
TOPMET
Dostępność: od ręki
Czas wysyłki: 48 godzin
  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
LED.taśma biały zimny/ciepły COB 608D 11W/m 5m 24V
rol Do koszyka
Opr.LED BEGTON12 uchwyt S BIAŁY
2szt Do koszyka
OPR.T-14-2000 SLIM 2mb  -4515
Opr.LED SLIM8 profil 2m A/Z al.sur.
SZT Do koszyka
Mi-Light panel ścienny RGB+CCT B0 1-strefa
szt. Do koszyka
LED.taśma biały neutral COB 360 CYFROWA 24V 5m
rol Do koszyka
LED.taśma biały ciepła COB 480 11W/m IP20 5m 24V
Mi-Light panel ścienny jednokolorowy FUT087
LED.t złącze do taśmy LED RGB PCB typu L kątowe
Dioda LED 1156 CREE ŻÓŁTA  12V / 24V-7524
Dioda LED 1156 CREE ŻÓŁTA 12V / 24V