Strona główna » Oświetlenie LED » Opr.LED BEGTIN12 profil 2m J/S czarny
Producenci
Opr.LED BEGTIN12 profil 2m J/S czarny
Opr.LED BEGTIN12 profil 2m J/S czarny-12822
Opr.LED BEGTIN12 profil 2m J/S czarny-12821
TOPMET
Dostępność: od ręki
Czas wysyłki: 48 godzin
  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
Mi-Light pilot RGBW CCT  FUT088 1-strefa
szt. Do koszyka
LED.taśma biały zimna COB 480 5m 6W/m 4mm 12V
rol Do koszyka
LED.sterownik RGBW MINI z WIFI 144W
szt. Do koszyka
Reflektor LED 30W 6000K z akumulatorem-7265
Reflektor LED 30W 6000K z akumulatorem
Opr.LED BEGTON12 zaślepka SZARA
2szt Do koszyka
LED.taśma RGB+CCT COB 840 24W/m 24V IP20 5m
rol Do koszyka
LED.taśma RGB+WW ciepła COB 784 20W/m 24V IP20
LED.taśma biały neutral COB 480 5m 10W/m IP20 12V
LED.taśma biały neutral COB 5m 10W/m IP65 24V