Strona główna » Oświetlenie LED » Opr.LED BEGTIN12 zaślepka czarna
Producenci
Opr.LED BEGTIN12 zaślepka czarna
TOPMET
Dostępność: od ręki
Czas wysyłki: 48 godzin
Numer katalogowy: 23163
Stan magazynowy:
Ilość: 2szt
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
LED Włącznik PIR 12-24V 6A Czujka Ruchu PIR006B
szt. Do koszyka
Dioda LED 1156 CREE ŻÓŁTA  12V / 24V-7524
Dioda LED 1156 CREE ŻÓŁTA 12V / 24V
szt. Do koszyka
Opr.LED BEGTON12 uchwyt S INOX
Opr.LED BEGTON12 uchwyt S INOX
2szt Do koszyka
LED w Kontroler Schodowy 16kan 12-24V 240W + 2xPIR
Opr.LED  klosz KLIK "C" mleczny 3m
1SZT Do koszyka
LED.taśma biały zimna COB 480 5m 6W/m 4mm 12V
rol Do koszyka
Reflektor LED 50W PIR 4000K LEDVANCE IP65 biały
LED.taśma 300led 5630 90W biały neutralny 5m 12V