Strona główna » Oświetlenie LED » Opr.LED BEGTON12 uchwyt S INOX
Producenci
Opr.LED BEGTON12 uchwyt S INOX
Opr.LED BEGTON12 uchwyt S INOX
TOPMET
Dostępność: od ręki
Czas wysyłki: 48 godzin
Numer katalogowy: 22632
Stan magazynowy:
Ilość: 2szt
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
Opr.LED BEGTIN12 profil 3m J/S al.sur.
SZT Do koszyka
OPR.T-8 PEN8 uchwyt płaski-7066
Opr.LED PEN8 uchwyt płaski
KPL Do koszyka
Opr.LED  klosz wsuwany "B" mleczny 2m
szt. Do koszyka
Dioda LED T5  OBUDOWA CZERWONA 12V-2242
Dioda LED T5 OBUDOWA CZERWONA 12V
LED.STER.Ściemniacz jednokan.TF02 24W 12V -863
LED Ściemniacz jednokan.TF02 24W 12V
LED.t złącze COB 8mm KLIPS-KLIPS
Reflektor LED 20W 4000K LEDVANCE czarna obud.