Strona główna » Oświetlenie LED » Opr.LED BEGTON12 zaślepka SZARA
Producenci
Opr.LED BEGTON12 zaślepka SZARA
TOPMET
Dostępność: od ręki
Czas wysyłki: 48 godzin
Numer katalogowy: 22629
Stan magazynowy:
Ilość: 2szt
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
OPR.T-18-1000 1m anoda L-7393
1MB Do koszyka
Reflektor LED 20W PIR 3000K LEDVANCE biała obud.
szt. Do koszyka
Dioda LED FT 10x36-6W biała 12V C5W-213
Dioda LED FT 10x36-6W biała 12V C5W
szt. Do koszyka
Mi-Light panel ścienny B4 4-strefy RGB+CCT
Opr.LED CORNER10 profil 2m  BC/UX al.sur. L
LED Ściemniacz jednokan.30A 12V, 24V
Opr.LED SLIM8 klosz mleczny 2m "A"
1SZT Do koszyka
Dioda LED 1156 BA15s - COB 7,5 W żółta 10-30-7019
LED.taśma biały ciepła COB 480 11W/m IP20 5m 12V