Strona główna » Oświetlenie LED » Opr.LED CORNER10 zaślepka P+L
Producenci
OPR.T-18 zaślepka CO-2800
Opr.LED CORNER10 zaślepka P+L
TOPMET
Dostępność: od ręki
Czas wysyłki: 48 godzin
Numer katalogowy: 10305
Stan magazynowy:
Ilość: 2szt
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
Zaślepka do oprawy T-18
Pozostałe produkty z kategorii
LED.taśma 300led 5630 90W biały neutralny 5m 12V
rol Do koszyka
Dioda LED T10 COB 7,5W 10-30V CZERWONA-7994
Dioda LED T10 COB 7,5W 10-30V CZERWONA
szt. Do koszyka
Dioda LED FT 10x42-6W BIAŁA 12V-215
Dioda LED FT 10x42-6W BIAŁA 12V
szt. Do koszyka
LED.taśma RGB COB 576 40W 12V IP20 wewnętrzny
rol Do koszyka
Dioda LED H1-13SMD5050 W12V BIAŁA
LED.t złącze do taśmy LED 10mm z przewodem  GN DC-3431
Opr.LED  klosz wsuwany "J" mleczny 2m
Opr.LED SURFACE10 zaślepka czarna
2szt Do koszyka
Dioda LED T5  OBUDOWA ZIELONA 12V