Strona główna » Oświetlenie LED » Opr.LED SURFACE10 zaślepka biała
Producenci
OPR.T-13 zaślepka SU biała-7356
Opr.LED SURFACE10 zaślepka biała
TOPMET
Dostępność: od ręki
Czas wysyłki: 48 godzin
Numer katalogowy: 17965
Stan magazynowy:
Ilość: 2szt
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
Dioda LED 1156 BA15s - COB 7,5 W żółta 10-30-7019
szt. Do koszyka
OPR.LED ARC12 zaślepka D-7981
Opr.LED ARC12 zaślepka D
2szt Do koszyka
LED.taśma biały zimny/ciepły COB 560 16W/m 5m 24V
rol Do koszyka
Reflektor LED 50W PIR biały neutralny OSRAM IP65 -7249
Reflektor LED 50W PIR 4000K LEDVANCE IP65
szt. Do koszyka
Mi-Light panel ścienny jednokolorowy B1
Dioda LED 3157 UHP BIAŁA 12V / 24V-7973
Dioda LED 3157 UHP BIAŁA 12V / 24V
Dioda LED T10 COB 7,5W 10-30V BIAŁA-8730
Dioda LED T10 COB 7,5W 10-30V BIAŁA
LED.t złącze do taśmy LED RGB 10mm podwójne-4130