Strona główna » SIECI - UBIQUITI, Mikrotik » Zasilacze » PRZETWORNICA DC/DC 48V/24V-4,2A SD-100C-24
Producenci
PRZETWORNICA DC/DC 48V/24V-4,2A SD-100C-24
Dostępność: dla potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt
Czas wysyłki: 5 dni
  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
ZASILACZ BUFOROWY AD-155C 54V/2,7A
szt. Do koszyka
Poe injector gigabit 5G7A + LK2
szt. Do koszyka
ZASILACZ 48V POE++ 1A 48W GIGABIT AT/AF
ADAPTER PoE DO PUNKTÓW DOSTĘPOWYCH AP/KAMER
POE ADAPTER 19" 16X GIGABIT
POE ADAPTER 19" 16X GIGABIT
POE INJEKTOR 4 PORT GIGABIT BLUE
POE ROZDZIELACZ INJECTOR 8X 12-56V
PRZETWORNICA NAPIĘCIA 24V/3,3V  6A OEM