Strona główna » SIECI - szafy strukturalne » Szafy 19" » SABAJ SZAFA 19" 18u 600X600 IP-54 SWK19-18U-60-DP
Producenci
SABAJ SZAFA 19" 18u 600X600 IP-54 SWK19-18U-60-DP
Dostępność: dla potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt
Czas wysyłki: 5 dni
  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
TRITON PODSTAWA SZAFY 600X800MM
szt. Do koszyka
LANBERG Półka do open rack 1000mm udźwig do 120kg
szt. Do koszyka
ADAPTER 1U DO RACK 21/19" 2 SZTUKI KOMPLET
TRITON FILTR DO PODSTAWY DELTA 800
TOTEN PÓŁKA 19" 1U 350MM Z PODPORAMI
STALFLEX PÓŁKA 19" 270mm 1U CZARNA
BASELINK PÓŁKA 19" DO SZAF 800MM
EXTRALINK SZAFA 19" 18U 600x600 SZARA