Strona główna » SIECI - szafy strukturalne » Szafy 19" » Sabaj WR19-32U-68-DP-S Szafa stojaca 32U IP54
Producenci
Sabaj WR19-32U-68-DP-S Szafa stojaca 32U IP54
Dostępność: dla potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt
Czas wysyłki: 5 dni
  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
EXTRALINK SZAFA 19" 6U/450 SZARA DO ZŁOŻENIA
szt. Do koszyka
QOLTEC 52250 Qoltec Organizer do kabli 6mm 10m
szt. Do koszyka
LANBERG SZAFA 19" 9U/450 CZARNA DO SKŁADANIA
BASELINK SZAFA 19" 15U 600x600 CZARNA
GFLEX SZAFA WISZĄCA 19" 9U/550MM DZIEL.
TELCOLINE SZAFA 19" 6U/600mm SZARA
OPEN RACK 19" 27U 600X800 CZARNY LANBERG V2
TOTEN DRZWI 800MM DZIELONE DWUSEKCYJNE