Strona główna » SIECI - szafy strukturalne » Szafy 19" » SIGNAL SZAFA 19" 32U/600/800 STOJĄCA CZARNA
Producenci
SIGNAL SZAFA 19" 32U/600/800 STOJĄCA CZARNASIGNAL SZAFA 19
SIGNAL SZAFA 19" 32U/600/800 STOJĄCA CZARNA
SIGNAL SZAFA 19
Dostępność: dla potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt
Czas wysyłki: 5 dni
  • Opis produktu
Cechy wyróżniające:
  • Wysokość:
    • 32U
  • Głębokość:
    • 800 mm
  • Szerokość:
    • 600 mm,
  • Nośność szafy
    • 800 kg
  • Montaż w około 25 min (wystarczy jedna osoba),
  • Otwór na przewody:
    • od góry,
    • od dołu.
  • Otwory wentylacyjne:
    • w ścianach bocznych,
    • w drzwiach:
      • przednich,
    • w tylnej ścianie.
  • Zdejmowane ściany boczne,
  • Możliwość montażu drzwi jako lewych bądź prawych,
  • Szafa spakowana jest w trzech pudłach,
  • Drzwi przednie zamykane są na klamkę z zamkiem,
  • W zestawie cztery kluczyki do szafy,
  • Cztery szyny RACK do montażu urządzeń (dwie z przodu, dwie z tyłu),
  • Numerowane odstępy (1U) na listwach montażowych ,
  • Złącze uziemiające,
  • Możliwość montażu czterech wentylatorów
  • Szafę przemieszcza się na kółkach jezdnych, stabilizuje wykręcając 4 nogi,
Pozostałe produkty z kategorii
LANBERG UCHWYT ŚCIENNY RACK 19" 8U CZARNY
szt. Do koszyka
DIGITUS PÓŁKA DO SZAF 19" 1000mm 100KG SZARA
szt. Do koszyka
TELCOLINE SZAFA 19" 9U/450mm SZARA
MANTAR SZYNA RACK DO SZAFY 6U
MANTAR SZYNA RACK DO SZAFY 6U
DIGITUS SZAFA 19" 12U/450MM SZARA
STARTLAN SZAFA 42U 800X1000 PERFORACJA CZARNA
LINKBASIC SZAFA 19" 27U 600X600 + WYPOSAŻENIE
Listwa zasilająca - 8 gniazd C13 i 2 gniazda C19
STALFLEX PÓŁKA 19" 270mm 1U CZARNA