Strona główna » Elektronika różne » Różne elektronika » Światło robocze LED NOXON-R15
Producenci
Światło robocze LED NOXON-R15
Światło robocze LED NOXON-R15
Noxon
Dostępność: dla potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt
Czas wysyłki: 14 dni
  • Opis produktu
NOXON-R15 LONG FLOOD - robocze światło LED, 15W,
Ilość diod: 5x3W high intensity Epistar LEDs , 800LM,
Napięcie 10V-30V, IP68,
CERTYFIKAT CE,
Żywotność 30000H, 1A 12V; 0,75A 24V,
Temp. barwy 6500K,
Wymiary: 145x45x78mm (z uchwytem)