Strona główna » Telewizja CCTV » Monitoring IP » Switch Dahua PFS3006-4ET-60-V2 4+2
Producenci
Switch Dahua PFS3006-4ET-60-V2 4+2
Switch Dahua PFS3006-4ET-60-V2 4+2-13911
Switch Dahua PFS3006-4ET-60-V2 4+2-13912
Dahua
Dostępność: dla potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt
Czas wysyłki: 14 dni
  • Opis produktu
PFS3006-4ET-60 - 6-portowy niezarządzany switch z 4 portami PoE
Główne funkcje:
  •      przełącznik warstwy drugiej
  •      wspierane standardy IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab and IEEE802.3x
  •      samoadaptacyjne MDI/MDIX
  •      port 1 obsługuje zasilanie Hi-PoE 60W
  •      długodystansowe PoE
  •      Montaż ścienny i mechaniczna ochrona przed kradzieżą
  •      zasilacz 53V DC
  •      wspierany PoE watchdog
Specyfikacja produktu
Hardware
Ethernet 4
Port optyczny 0
Port Ethernet 100 Mbps
Bus Port 1–4: 4 × RJ-45 10/100 M (PoE) Port 5–6: 2 × RJ-45 10/100 M (uplink)
Moc 53V DC
Temperatura robocza –10°C to +55°C (+14°F to +131°F)
Wilgotność 5%–95%
Temepratura przechowywania –20°C to +70°C (–4°F to +158°F)
Wilgotność przechowywania 5%–95%
Pobór energii Idling: 1.5W Full load: 60W
Wydajność
Pojemność 1.80 Gbps
Szybkość przekazywania pakietów 0.89 Mpps
Rozmiar bufora pakietu 1 Mbit
Rozmiar tabeli MAC 2K
Komunikacja IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x
PoE
Standard IEEE802.3af/IEEE802.3at/Hi-PoE
Zasilanie PoE 60W
Zarządzanie Yes
Przypisanie PIN PoE PoE/Hi-PoE: 1, 2, 4, 5 (V+), 3, 6, 7, 8 (V-)
Dystans 250 m @10 Mbps
Ogólne
ESD Air discharge: 8kV Contact discharge: 6kV
Thunderproof Common mode: 2kV Differential mode: 1kV
Waga netto 0.3 kg (0.66 lb)
Waga brutto 0.9 kg (1.98 lb)
Wymiary 5 m
Wymiary 267 mm × 239 mm × 77 mm (10.51" × 9.41" × 3.03")