Strona główna » Telewizja CCTV » Monitoring IP » Switch Dahua PFS3010-8ET-96-V2 8+2
Producenci
Switch Dahua PFS3010-8ET-96-V2 8+2Switch Dahua PFS3010-8ET-96-V2 8+2-12437
Switch Dahua PFS3010-8ET-96-V2 8+2
Switch Dahua PFS3010-8ET-96-V2 8+2-12437
Dahua
Dostępność: dla potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt
Czas wysyłki: 14 dni
  • Opis produktu
Switch oferuje całkowity budżet zasilania PoE dla podłączonych urządzeń wynosi 96W. Dodatkowo przełącznik sieciowy został wyposażony w technologię PoE 2.0 zawierającą funkcje takie jak: Watchdog PoE, inteligentne PoE oraz wsparcie dla trybu long-distance 250m
Cechy PFS3010-8ET-96-V2:
- switch warstwy drugiej
- Intelligent PoE
- przepustowość: 5.6Gbps
- 8x port RJ45 PoE 802af/at (10/100Mbps)
- 2x port RJ45 UpLink (10/100/1000Mbps)
- sygnalizacja optyczna LED pracy
- zabezpieczenia: ESD, przed wyładowaniami
- obsługuje transmisję PoE na odległość 250 metrów
- zasilanie: DC 53V (zasilacz w zestawie)
- całkowity pobór mocy: maks. 96W
Specyfikacja
Model PFS3010-8ET-96-V2 6
Producent
Dahua
Port Ethernet
2*port RJ45 UpLink (10/100/1000Mbps)
8*port RJ45 PoE 802af/at (10/100Mbps)
Zasilanie 48 V - 57 V DC
Warunki pracy –10 °C to +55 °C (+14°F to +131°F) 5% – 95% (RH)
Pobór prądu
Na biegu jałowym: 3 W
Pełne obciążenie: 96 W
Zdolność przełączania 5.60  Mp / s
Szybkość przekazywania pakietów 4,17 Mp / s
Pamięć bufora pakietów 4Mb
Rozmiar tablicy MAC 8K
Standard komunikacji IEEE802.3/IEEE802.3u/IEEE 802.3ab/IEEE802.3x
Wilgotność pracy 5% ~ 95%
PoE PoE
Standard PoE IEEE802.3af; IEEE802.3at; Hi-PoE; IEEE802.3bt
Zasilanie PoE 96W
Zarządzanie poborem energii Tak
Przypisanie pinów PoE 5% ~ 95%
Long Distance PoE Transmisja PoE na odległość 250 m
PoE Watchdog Tak
Ochrona przed ładunkami elektrostatycznymi
Wyładowanie w powietrzu: 8 kV
Wyładowanie kontaktowe: 6 kV
Ochrona przed piorunami
Tryb wspólny: 4 kV
Tryb różnicowy: 2 kV
Wymiar (szer. × głęb. × wys.) 190 mm × 100 mm × 30 mm