wyszukiwanie zaawansowane
Monitoring, alarmy ul. Miła 6
tel/fax 81 743-64-22
Sieci komputerowe ul. Wesoła 1K
tel/fax 81 534-36-75
Strona główna1 » SIECI optyczne2 » Inne..3 » TELCOLINE 12J UNIVERSAL 5MM 0,9KN
Producenci
TELCOLINE 12J UNIVERSAL 5MM 0,9KN

TELCOLINE 12J UNIVERSAL 5MM 0,9KN

--

Dostępność: dla potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt

Czas wysyłki: 5 dni

Numer katalogowy: 861505

Stan magazynowy:

Cena brutto: 1,70 zł

Cena netto: 1,38 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
FO PIGTAIL SM LC/APC 1MB G657A LT

FO PIGTAIL SM LC/APC 1MB G657A LT

4,50 zł brutto3,66 zł netto
PILOT WŁÓKNO SZKLANE FRP 4,5mm 50MB ZÓŁTY

PILOT WŁÓKNO SZKLANE FRP 4,5mm 50MB ZÓŁTY

185,00 zł brutto150,41 zł netto
ROZDZIELNIA FTTH SŁUPEK RSZ-160/18/14 24J

ROZDZIELNIA FTTH SŁUPEK RSZ-160/18/14 24J

499,00 zł brutto405,69 zł netto
PILOT WŁÓKNO SZKLANE FRP 9mm 200MB ŻÓŁTY

PILOT WŁÓKNO SZKLANE FRP 9mm 200MB ŻÓŁTY

1 355,95 zł brutto1 102,40 zł netto
FO UCHWYT ODCIĄGOWY AC-10 5-8mm

FO UCHWYT ODCIĄGOWY AC-10 5-8mm

14,00 zł brutto11,38 zł netto
FO PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0MM 5M

FO PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0MM 5M

56,00 zł brutto45,53 zł netto
FO MUFA FDB-0308G 16XOUT 2XIN

FO MUFA FDB-0308G 16XOUT 2XIN

90,00 zł brutto73,17 zł netto