Strona główna » Telewizja CCTV » Monitoring 5w1 » Uchwyt kamery BCS-ADU100 puszka uniwersalna, 100mm
Producenci
Uchwyt kamery BCS-ADU100 puszka uniwersalna, 100mmUchwyt kamery BCS-ADU100 puszka uniwersalna, 100mm-14678Uchwyt kamery BCS-ADU100 puszka uniwersalna, 100mm-14679
Uchwyt kamery BCS-ADU100 puszka uniwersalna, 100mm
Uchwyt kamery BCS-ADU100 puszka uniwersalna, 100mm-14678
Uchwyt kamery BCS-ADU100 puszka uniwersalna, 100mm-14679
BCS LINE
Dostępność: od ręki
Czas wysyłki: 48 godzin
  • Opis produktu
BCS-ADU100 puszka uniwersalna, 100mm
  • Uniwersalna puszka montażowa do kamer
  • Średnica puszki Ø100mm
  • Liczba otworów montażowych kamery: 2,3,4
  • Regulowany rozstaw otworów montażowych kamery Ø53mm~Ø78mm
  • Kompatybilny z systemami montażu sufitowego (P-UAD, P-IAD22, P-IAD52) lub (ARS200, ARS120, R100)
Szczegóły produktu
Nazwa Urządzenia
BCS-ADU100
Linia produktowa
BCS UNIVERSAL
Typ urządzenia
Puszka montażowa uniwersalna
Kolor obudowy
Biały
Wykonanie
Aluminium
Obciążenie max
3 kg
Gwint
G3/4''
Dławnice gwint
G3/4''
Klasa szczelności IP
IP66
Warunki pracy
-40°C~+60°C max 90% RH
Montaż
Naścienny, sufitowy
Wymiary
Ø100×58mm