Strona główna » Zasilacze » Przetwornice » Zasilacz awaryjny 300W/500VA 12V->230V SINUS
Producenci
Zasilacz awaryjny 300W 12V->230V SINUS-5169Zasilacz awaryjny 300W/500VA 12V->230V SINUS-5170Zasilacz awaryjny 300W/500VA 12V->230V SINUS
Zasilacz awaryjny 300W 12V->230V SINUS-5169
Zasilacz awaryjny 300W/500VA 12V->230V SINUS-5170
Zasilacz awaryjny 300W/500VA 12V->230V SINUS
Dostępność: dla potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt
Czas wysyłki: 14 dni
  • Opis produktu
przeznaczone jest do zasilania napięciem zmiennym odbiorów o napięciu znamionowym 230 VAC i mocy do 300W :
- pomp centralnego ogrzewania
- pomp indukcyjnych
- pomp w instalacjach kominków
- urządzeń automatyki instalacji z wykorzystaniem konwektorów ciepła
- innych urządzeń o mocy zasilania do 300W ( 500W w szczycie )
Z uwagi na CZYSTY SINUSOIDALNY przebieg napięcia wyjściowego (zasilającego odbiory) urządzenie zapewnia stabilną pracę odbiorów i brak efektu przegrzewania się odbiorów indukcyjnych takich jak pompy czy wentylatory. Wraz z akumulatorem 12V stanowi kompletne urządzenie zasilania gwarantowanego 230 VAC. Zespół wyposażony jest w układ zabezpieczenia baterii przed przeciążeniem, zwarciem, przepięciem, zbyt wysokim lub zbyt niskim napięciem oraz przegrzaniem.
Urządzenie może pracować w trzech trybach:
1. Jako awaryjne źródło zasilania z funkcją ładowania - przetwarza napięcie stałe 12V DC podawane z akumulatora zewnętrznego na napięcie
zmienne 230V AC oraz doładowuje akumulator zewnętrzny.
2. Jako prostownik - doładowuje akumulator zewnętrzny ( urządzenie musi być podłączone do zasilania sieciowego 230V AC )
3. Jako przetwornica - przetwarza napięcie stałe 12V DC podawane z akumulatora zewnętrznego na napięcie zmienne 230V AC
- zasialania
- napięcia wejściowego
- napięcie wyjściowego i częstotliwości
- poziomu obciążenia
- poziomu naładowania baterii
Specyfikacja:
Moc znamionowa: 300W
Rodzaj baterii: 12V DC
Maksymalne napięcie akumulatora: 15V DC
Zakres napięcia wejściowego: 180 ~ 275V AC
Częstotliwość wejściowa: 45 ~ 60Hz
Zakres napięcia wyjściowego: 230V AC +/-8%
Częstotliwość wyjściowa: 50/60Hz +/-0.5Hz
Kształt napięcia wyjściowego: czysta sinusoida
Efektywność wyjściowa >=85% ( DC na AC )
Prąd ładowania akumulatora: max. 10A
Czas przełączania: <=4ms
Dopuszczalna temperatura pracy: 0-40 C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 10 - 90%
Waga. 4,3 kg
Rozmiar: 14,5x18x24 cm
Pozostałe produkty z kategorii
Przetwornica DC-DC Step-Up 2-24V->4-28V 2A
szt. Do koszyka
UPS 1500VA / 900W REBEL
UPS 1500VA / 900W REBEL
szt. Do koszyka
Przetwornica 12V=/230V 400W czysty sinus
Przetwornica 12V=/230V 150W KEMOT-6076
Przetwornica 12V=/230V 150W KEMOT
Przetwornica 12V=/230V 1000W czysty sinus  PROMOC
UPS 650VA REBEL   RB-4020 AR
UPS 650VA REBEL RB-4020 AR
Zasilacz awaryjny 700W/1000VA 12V->230V SINUS
UPS 2000VA/1200W REBEL Micropower
Przetwornica 12V=/230V 500W pr-5671
Przetwornica 12V=/230V 500W pr