Strona główna » SIECI - osprzęt » Zasilacze UPS » Zasilacz awaryjny East AT-UPS1200RT 19" 3U Rack
Producenci
Zasilacz awaryjny   East AT-UPS1200RT 19" 3U Rack
Dostępność: dla potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt
Czas wysyłki: 5 dni
  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
KABEL N2XH-J B2ca 0,6/1kV 3x2,5 RE CZARNY
mb. Do koszyka
LISTWA ZASILAJĄCA ACTIVJET 3MB
LISTWA ZASILAJĄCA ACTIVJET 3MB
szt. Do koszyka
GT UPS POWER S Rack 19” 2U/Tower; 3kVA/2,7kW; On-L
szt. Do koszyka
LISTWA ZASILAJĄCA TRACER POWER LINE 3MB
KABEL ZASILAJĄCY IEC LOCK C19/SCHUCKO 2MB
Akumulator EUROPOWER serii EH 12V 7Ah/C10 T2 APC
GT S11 UPS RT BATERYPACK 19" PUSTY