Strona główna » Zasilacze » Zasilacz buforowy 12V 2A HPSB-12V2A-B 7Ah PULSAR
Producenci
Zasilacz buforowy 12V 2A HPSB-12V2A-B 7Ah PULSARZasilacz buforowy 12V 2A HPSB-12V2A-B 7Ah PULSAR-10917
Zasilacz buforowy 12V 2A HPSB-12V2A-B 7Ah PULSAR
Zasilacz buforowy 12V 2A HPSB-12V2A-B 7Ah PULSAR-10917
Pulsar
Dostępność: dla potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt
Czas wysyłki: 14 dni
  • Opis produktu
HPSB2512B  -  HPSB 13,8V/2A/7Ah zasilacz buforowy, impulsowy
  • Zasilanie: 176÷264VAC/50Hz
  • Wyjście zasilania: 2A/13,8VDC
  • Prąd ładowania akumulatora: 0,5A
  • Miejsce na akumulator: 7Ah/12V
  • Sprawność: 74%
  • Zabezpieczenia: SCP, OVP, OLP, UVP*, tamper (otwarcie obudowy)
  • Wymiary: W=250 H=250 D=80+8 mm
  • Gwarancja – 2 lata od daty produkcji
  • Uwagi: obudowa natynkowa, zamykanie – skręcana (możliwość montażu zamka)
  • Pozostałe produkty z kategorii
    ZI 5V 3A zasilacz 2,1/5,5
    ZI 5V 3A zasilacz 2,1/5,5
    szt. Do koszyka
    ZI 24V 1.5A zasilacz stabil.
    ZI 24V 1.5A zasilacz stabil.
    szt. Do koszyka
    ZI 24V 6.5A LRS-150-24 zasilacz-8906
    ZI 24V 6.5A LRS-150-24 zasilacz
    ZI 12V 3A zasil.stab. 2,5/5,5 WW
    ZI 15V 1A zasilacz 2.1/5.5
    ZI 15V 1A zasilacz 2.1/5.5
    ZI 12V 12,5A 150W  SLIM zasilacz do LED
    Zasilacz buforowy PSB-12V10A Pulsar
    ZI 12V 1.3A zasilacz stabil.MET.OBUD. RS-15-12-1587