Strona główna » Zasilacze » Zasilacz buforowy 12V 5A HPSB-12V5A-C 17Ah PULSAR
Producenci
Zasilacz buforowy 12V 5A HPSB-12V5A-C 17Ah PULSAR
Pulsar
Dostępność: dla potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt
Czas wysyłki: 14 dni
  • Opis produktu
HPSB-12V5A-C (v. 1.0)
HPSB 13,8V/5A/17Ah zasilacz buforowy impulsowy
Zasilanie
200÷240VAC
Wyjście zasilania 5A/13.8VDC
Prąd ładowania akumulatora 0.5A/1A
Akumulator 1 x 7Ah / 1 x 17Ah
Sprawność 87%
Wymiary 230 x 300 x 82 [+/-2 mm]
dystans od podłoża: 8 mm