Strona główna » Zasilacze » Zasilacz buforowy PSB-12V10A Pulsar
Producenci
Zasilacz buforowy PSB-12V10A Pulsar
Brak
Dostępność: dla potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt
Czas wysyłki: 14 dni
  • Opis produktu
PSB-12V10A Zasilacz buforowy Pulsar
Zasilanie 200 - 240 V AC
Wyjście zasilania 10 A / 13.8 V DC (sumaryczny prąd wyjściowy wraz z ładowaniem)
Prąd ładowania akumulatora 1A/4A
Sprawność 87%
Wymiary 199 x 50 x 110 [+/-2 mm]
Zabezpieczenia
SCP, OLP, OVP, UVP
Zabezpieczenie akumulatorów przed nadmiernym rozładowaniem
UVP U<9,5 V – odłączenie zacisku akumulatora