Strona główna » Zasilacze » Zasilacz laboratoryjny RXN-1503D 15V 3A
Producenci
Zasilacz laboratoryjny RXN-1503D 15V 3A-6252
Zasilacz laboratoryjny RXN-1503D 15V 3A
Dostępność: dla potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt
Czas wysyłki: 14 dni
  • Opis produktu
RXN-1505D to zasilacz laboratoryjny o regulowanym napięciu wyjściowym od 0 do 15V. Maksymalna wydajność prądowa to 3A. Zasilacz posiada duże i czytelne wyświetlacze LED 3,5 cyfry na których wyświetlane jest aktualnie płynący prąd oraz wartość ustawionego napięcia. Solidna metalowa obudowa.
Charakterystyka:
  • płynna regulacja napięcia wyjściowego: 0-15V
  • płynna regulacja prądu wyjściowego w zakresie: 0-3A
  • wydajność prądowa do 3A
  • jednoczesny odczyt napięcia i płynącego prądu na wyjściu
  • woltomierz: wyświetlacz LCD 3,5 cyfry o rozdzielczości 0,1V
  • amperomierz: wyświetlacz LCD 3,5 cyfry o rozdzielczości 0,01A
  • zabezpieczenie przeciwzwarciowe (przy zwarciu automatycznie wyłącza się)
  • praca w trybie CV (Constant Voltage -stabilizacja napięcia wyjściowego)
  • praca w trybie CC (Constant Current - stabilizacja prądu wyjściowego)
  • stosunkowo małe wymiary zewnętrzne
Pozostałe produkty z kategorii
Zasilacz Laptop 18.5V-20V 65W autom. uniwersalny
szt. Do koszyka
ZI 12V 2,5A 30W zasilacz do LED dopuszkowy IP67 pl
szt. Do koszyka
ZI 12V 17A 200W zasilacz do LED super slim