Strona główna » Zasilacze » Zasilacze do taśm LED » ZI 12V 8.5A IP67 do LED ów zasilacz LPV-100-12
Producenci
ZI 12V 8.5A IP67 do LED ów zasilacz LPV-100-12-5595
ZI 12V 8.5A IP67 do LED ów zasilacz LPV-100-12
MEAN WELL
Dostępność: od ręki
Czas wysyłki: 48 godzin
  • Opis produktu
Zasilacz do oświetlenia LED.
- stałe napięcie na wyjściu
- klasa szczelności IP67
- 3 zabezpieczenia
- niewielkie rozmiary
- gwarancja 3lata
Zabezpieczenia:
- przeciążeniowe (powyżej 150%-200% nominalnej mocy wyjściowej lub spięcia)
- przepięciowe    (automatyczny powrót do pracy po ustąpieniu przeciążenia)
- temperaturowe (automatyczny powrót do pracy po obniżeniu temperatury
Oświetlenie LED
Specyfikacja
Napięcie Wejściowe: 100~240VAC (47-63Hz)
Napięcie Wyjściowe: 12V
Zakres Prądowy: 8,3 A
Moc: 100W
Sprawność: >82%
Temperatura Pracy: -10°C~50°C
Tętnienia: 200mV
Wtyk: ------
M.T.B.F. : 100000h
Zabezpieczenia: OCP; OVP; SC
Certyfikaty: CE; TUV/GS;
Wymiary: 187 x 52 x 37[mm]
Waga: 627g
Pozostałe produkty z kategorii
ZI 24V 2,5A 60W do LEDów zasilacz dopuszkowy IP67
szt. Do koszyka
ZI 12V 5A 60W zasilacz do LED OXT IP68
szt. Do koszyka
ZI 12V 33,3A 400W zasilacz do LED OXT
ZI 24V 3A 72W zasilacz do LED OXT
ZI 24V 4,17A 100W do LED ów zasilacz Slim
ZI 12V 3A 36W zasilacz do LED OXT IP68
ZI 12V 6A 72W zasilacz do LED OXT
ZI 24V 4,15A 100W do LED ów zasilacz  ADLER
ZI 24V 2,5A 100W do LED ów zasilacz