Strona główna » Zasilacze » ZI 24V 13A RSP-320-24 zasilacz
Producenci
ZI 24V 13A RSP-320-24  zasilacz -4998
ZI 24V 13A RSP-320-24 zasilacz
MEAN WELL
Dostępność: mało
Czas wysyłki: 48 godzin
  • Opis produktu
impulsowy
312W
24V DC
13A
88...264V AC, 124...370V DC
1.1kg
listwa zaciskowa
przeciążenie, wzrost napięcia, zwarcie
do wbudowania
3
-20...65°C
znamionowe parametry uzyskiwane przy pełnym obciążeniu
215 x 115 x 50mm
modułowy
Pozostałe produkty z kategorii
ZI 12V 5A zasilacz stab.imp. desktop  AM 2,5/5,5
szt. Do koszyka
ZI 15V 1A zasilacz 2.1/5.5
ZI 15V 1A zasilacz 2.1/5.5
szt. Do koszyka
Ładowarka sieciowa USB QC 65W PD, QC
ZI 15V 0,8A zasilacz 2.1/5.5-4624
ZI 15V 0,8A zasilacz 2.1/5.5
ZI 12V 16,7A RSP-200-13,5 zasilacz-8866
ZI 12V 16.7A RSP-200-13,5 zasilacz
ZI 5V 3A DIN HDR-30-5 zasilacz
ZI 5V 3A DIN HDR-30-5 zasilacz
ZI 18V 1.33A zasilacz stabil impulsowy  -6706
ZI 18V 1.33A zasilacz stabil impulsowy
ZI 12V 5A 60W SLIM zasilacz do LED
ZI 12V 6,66A 80W ADLER meblowy zasilacz do LED