Strona główna » Zasilacze » ZI 24V 21A RSP-500-24 zasilacz
Producenci
ZI 24V 21A RSP-500-24 zasilacz
ZI 24V 21A RSP-500-24 zasilacz
MEAN WELL
Dostępność: mało
Czas wysyłki: 48 godzin
  • Opis produktu
Zasilacz 24V 21A RSP-500-24
Rodzaj zasilacza
do wbudowania, modułowy
Moc
504W
Napięcie wyjściowe
24V DC
Prąd wyjściowy
21A
Liczba wyjść
1
Wymiary zewnętrzne
230x127x40,5mm
Seria producenta
RSP-500
Temperatura pracy
-20...60°C
Podłączenie elektryczne
listwa zaciskowa
Zabezpieczenie
OCP - Over Current Protection
OPP - Over Power Protection
OVP - Under Voltage Protection
SCP - Short Circuit Protection
OTP - Over Temperature Protection
BOP - Brown-Out Protection
przeciwprzeciążeniowe OPP, przeciwprzepięciowe OVP, przeciwzwarciowe SCP, przegrzanie OTP
Sprawność
89%
Funkcje dodatkowe
PFC aktywne
Zakres napięć wyjściowych (regulowane)
20...26,4V DC
Napięcie zasilania
  • 85...264V AC
  • 120...370V DC
Uwaga!
  • znamionowe parametry uzyskiwane przy pełnym obciążeniu
Masa brutto1.2167 kg
Pozostałe produkty z kategorii
ZI 12V 2A zasilacz desktop 2,1/5,5  -5431
ZI 12V 2A zasilacz desktop 2,1/5,5 DT
szt. Do koszyka
ZI 12V 3A zasilacz (desktop) 2,1/5,5mm ESPE
szt. Do koszyka
BCS-ZA1206 płyta zasilacza
BCS-ZA1206 płyta zasilacza
ZI 12V 7.5A zasilacz stab.-723
ZI 12V 7.5A zasilacz stab.
ZI 6V 2A 12W zasilacz 2,1/5,5
ZI 6V 2A 12W zasilacz 2,1/5,5
Zasilacz Laptop 19V 1.58A ACER 1,7/5,5 Quer -8751
Zasilacz Laptop 19V 1.58A ACER 1,7/5,5 Quer