Strona główna » Zasilacze » ZI 24V/3,8A HDR-100-24 zasilacz stab.na SZYNĘ DIN
Producenci
ZI 24V/3,8A HDR-100-24 zasilacz stab.na SZYNĘ DIN
MEAN WELL
Dostępność: od ręki
Czas wysyłki: 48 godzin
  • Opis produktu
Zasilacz na szynę DIN 24V 3,83A 92W MEAN WELL HDR-100-24
Pozostałe produkty z kategorii
ZI 12V 6,66A 80W ADLER meblowy zasilacz do LED
szt. Do koszyka
ZI 9V 2A zasilacz stabilizowany
szt. Do koszyka
Wtyk zas.DC 1,7/5,5 z kablem-2082
Wtyk zas.DC 1,7/5,5 z kablem
ZI 12V 10A zasilacz stabilizowany-1583
ZI 12V 10A zasilacz stabilizowany
ZI 15V 0,8A zasilacz 2.1/5.5-4624
ZI 15V 0,8A zasilacz 2.1/5.5