Strona główna » Zasilacze » ZI 24V 6.5A LRS-150-24 zasilacz
Producenci
ZI 24V 6.5A LRS-150-24 zasilacz-8906
ZI 24V 6.5A LRS-150-24 zasilacz
MEAN WELL
Dostępność: mało
Czas wysyłki: 48 godzin
  • Opis produktu
MEAN WELL
impulsowy
modułowy
156W
6,5A
1
159x97x30mm
480g
-30...70°C
listwa zaciskowa
do wbudowania
przeciążenie,   przegrzanie,   wzrost napięcia,   zwarcie
89%
LRS-150
241A
85...132 / 170...264V AC,   240...370V DC
21,6...28,8V DC,   24V DC
Pozostałe produkty z kategorii
ZI 12V 25A 300W zasilacz do LED Super Slim
szt. Do koszyka
ZI 12V 2A zasilacz wyczkowy 2,1/5,5
szt. Do koszyka
ZI 12V 1.5A zasilacz wtyczkowy 2,1/5,5