Strona główna » Telewizja CCTV » Monitoring IP » ATTE SDIP-12-124 Adapter PoE Gigabit 12V
Producenci
ATTE SDIP-12-124 Adapter PoE Gigabit 12VATTE SDIP-12-124 Adapter PoE Gigabit 12V-15085ATTE SDIP-12-124 Adapter PoE Gigabit 12V-bce8170cf080d2897089bced01cdc3fcATTE SDIP-12-124 Adapter PoE Gigabit 12V-d4c1dc1e948f0125c63490cdad835b09ATTE SDIP-12-124 Adapter PoE Gigabit 12V-7066f2262824639a726c0227f9e2e10b
ATTE SDIP-12-124 Adapter PoE Gigabit 12V
ATTE SDIP-12-124 Adapter PoE Gigabit 12V-15085
ATTE SDIP-12-124 Adapter PoE Gigabit 12V-bce8170cf080d2897089bced01cdc3fc
ATTE SDIP-12-124 Adapter PoE Gigabit 12V-d4c1dc1e948f0125c63490cdad835b09
ATTE SDIP-12-124 Adapter PoE Gigabit 12V-7066f2262824639a726c0227f9e2e10b
ATTE POWER
Dostępność: mało
Czas wysyłki: 48 godzin
  • Opis produktu
SDIP-12-124 Adapter PoE Gigabit obniżający napięcie do 12V
Opis
SDIP-12-124 to gigabitowy adapter PoE z przetwornicą obniżającą napięcie. Urządzenie pozwala nam na zasilanie dodatkowych urządzeń o nominalnym napięciu 12V za pomocą PoE 802.3af z użyciem pojedynczego przewodu UTP.
Urządzenie przenosi napięcie PoE (35...56V), umożliwiając jednoczesne zasilanie urządzenia PoE oraz dodatkowego urządzenia zasilanego z 12V np. kamery z dodatkowym oświetlaczej IR lub stacji bramowej z elektrozaczepem.
Najważniejsze cechy i funkcję:
  • możliwość jednoczesnego zasilania urządzenia PoE oraz 12V przy pomocy jednej skrętki UTP
  • przeznaczony do pracy w sieciach 10/100/1000Mbps
  • współpraca z switchami PoE 802.3af
  • wysoka sprawność energetyczna >90%
  • współpraca z pasywnymi zasilaczami PoE 35-56V
  • niewielkie rozmiary modułu
  • zoptymalizowany układ złącz RJ45 ułatwiający montaż w puszkach instalacyjnych
Sygnalizacja stanu pracy jest realizowana poprzez diody LED:
  • LED w złączach RJ45 - zasilanie PoE na portach
  • LED DC - informacja o napięciu 12V na złączu DC
Całkowity budżet mocy wyjściowej portu PoE oraz wtyku DC w SDIP-12-124 wynosi 12W. W przypadku większego zapotrzebowania dostępny jest również adapter o wyższej mocy SDIP-20-AD0 (20W), który pozwala zrealizować tę samą funkcję.
Urządzenie posiada bardzo małe rozmiary co pozwala na łatwą zabudowę w niewielkich obudowach.
Uwagi instalacyjne
  • sumaryczna moc przetwornicy to 12W, które jest wykorzystywane na zasilanie 12V oraz zasilanie PoE.
Przykłady zastosowań
Przykład zastosowania SDIP-12-124 do zasilenia kamery z dodatkowym oświetlaczem IR.
Dane techniczne
Całkowita ilość portów: 2 Porty PoE, 1 Wtyk DC
Napięcie zasilania: 35 ... 56 VDC (PoE)
Napięcie wyjściowe: 12 VDC +/-3% Vout = Vin
Prąd wyjściowy: 1 A
Zabezpieczenia przepięciowe: LAN IN, LAN OUT, DC OUT
Zabezpieczenia przeciążeniowe: DC OUT Zabezpieczenie przetwornicy 2A
Sygnalizacja zasilania: LED DC (czerwona) - obecność zasilania DC_OUT
Sygnalizacja PoE: LED LAN (żółta) - obecność zasilania PoE na porcie
Zakres temperatur pracy: -25°C ... +50°C
Wymiary (S x W x G): 63 x 20 x 19 mm