Strona główna » SIECI - szafy strukturalne » Szafy 19" » BASELINK SZAFA 19" 12U/450MM SZARA DO ZŁOŻENIA
Producenci
BASELINK SZAFA 19" 12U/450MM SZARA DO ZŁOŻENIA
Dostępność: dla potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt
Czas wysyłki: 5 dni
  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
DIGITUS SZAFA 19" 12U/450MM SZARA
szt. Do koszyka
TRITON PODSTAWA SZAFY 800X800MM
szt. Do koszyka
MIRSAN SZAFA WISZĄCA 19" IP54 12U/600
TOTEN SZAFA 19" 6U/600 DZIELONA
TOTEN SZAFA 19" 12U/600MM  DZIELONA
Szafa RACK 19" 6U 450 mm wisząca SIGNAL
TOTEN SZAFA 19" 12U/600
TOTEN SZAFA 19" 12U/600
PÓŁKA 19" MONT. DOCZOŁOWO (PRZÓD/TYŁ) 750MM