Strona główna » Zasilacze » BCS-ZA1206 płyta zasilacza
Producenci
BCS-ZA1206 płyta zasilacza
BCS-ZA1206 płyta zasilacza
BCS
Dostępność: mało
Czas wysyłki: 48 godzin
  • Opis produktu
BCS-ZA1206
Urządzenie BCS-ZA1206 to zasilacz sieciowy dostarczający stabilnego napięcia stałego dla wymagających urządzeń elektronicznych m.in. kamer CCTV, rejestratorów itp. Dzięki integracji zabezpieczeń przeciwprzepięciowych i zwarciowych jest on polecany szczególnie do pracy w systemach monitoringu wymagających wysokiej niezawodności zasilania. Układ zasilacza to wysokosprawna przetwornica impulsowa zapewniająca izolację pomiędzy siecią 230 VAC i zasilanym urządzeniem.
Konstrukcja OF (Open Frame) umożliwia zabudowę urządzenia w dowolnej obudowie, jednak najwygodniejszym sposobem montażu, są dedykowane obudowy BCS oraz blachy montażowe, wyposażone w otworowanie systemowe w rastrze 10,8mm. Jest ono kompatybilne z rozstawem otworów montażowych modułów do zabudowy. Systemowe rozwiązanie pozwala na pionowy lub poziomy montaż wybranych urządzeń w dowolnej, otworowanej części obudowy lub blachy montażowej.
Charakterystyka BCS-ZA1206:
  • kompletne rozwiązanie zasilania urządzeń CCTV w małogabarytowej obudowie
  • niskie nagrzewanie wnętrza obudowy dzięki wysokiej sprawności zasilacza
  • odporność na zwarcia i przeciążenia
  • odporność na przepięcia zarówno od strony sieci 230 VAC jak i wyjścia zasilacza
  • łatwy montaż w obudowach posiadających otworowanie w rastrze 10,8 mm
Pozostałe produkty z kategorii
ZI 12V 5A zasilacz stab.imp. desktop  AM 2,5/5,5
szt. Do koszyka
Wtyk zas.DC 3,0/5,5 z kablem  Samsu CP-3025
Wtyk zas.DC 3,0/5,5 z kablem Samsu CP
szt. Do koszyka
ZI 15V 4A HDR-60-15 zasilacz na SZYNĘ DIN -7240
ZI 15V 4A HDR-60-15 zasilacz na SZYNĘ DIN
ZI 48V 0.5A PoE 802.3af zasilacz 24W-4996
ZI 48V 0.5A PoE 802.3af zasilacz 24W
Ładowarka sieciowa USB K@M QC 12W 5V 2,24A
ZI 12V 3A  LRS-35-12 zasilacz stabilizowany-5146
ZI 12V 5A 60W  SLIM meblowy zasilacz do LED
ZI 52V 30W PoE zasilacz ( injektor ) 10/100/1000