Strona główna » Zasilacze » BCS-ZA1206/UPS/H 12V 6A 2x18Ah zas buf.
Producenci
BCS-ZA1206/UPS/H 12V 6A 2x18Ah zas buf.
BCS
Dostępność: dla potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt
Czas wysyłki: 14 dni
  • Opis produktu
Układ jest przystosowany do pracy z akumulatorami kwasowo-ołowiowymi lub suchymi typu SLA.
Charakterystyka:
• kompletne rozwiązanie zasilania urządzeń CCTV w małogabarytowej obudowie
• centralne buforowanie zasilania
• niskie nagrzewanie wnętrza obudowy dzięki wysokiej sprawności zasilacza
• łatwy montaż modułów posiadających otworowanie w rastrze 10,8 mm
Pozostałe produkty z kategorii
Zasilacz buforowy PSB-12V10A Pulsar
szt. Do koszyka
ZI 12V 2A N zasilacz stabil. wtyczkowy 2,1/5,5
szt. Do koszyka
ZI 12V 5A 60W SLIM zasilacz do LED
ZI 12V 5A zasilacz stab.imp. desktop DT 2,1/5,5
ZI 15V 4A HDR-60-15 zasilacz na SZYNĘ DIN -7240
ZI 15V 4A HDR-60-15 zasilacz na SZYNĘ DIN
ZI 48V 0.5A PoE 802.3af zasilacz 24W-4996
ZI 48V 0.5A PoE 802.3af zasilacz 24W
Uchwyt montażowy do zasilaczy RSP  MHS012
Ładowarka sieciowa USB QC 65W PD, QC USBx2 + USB-C
ZI 24V 3A zasilacz stabil.  2,1/5,5